Hakkımızda

se-1280x580
Hikayemiz

Tarihçe

Kuruluşundan 2006 senesine kadar Meral Kasa şirketi ortağı olan Seyit Arslan ve Atilla Arslan, 2006 senesinde Seyit Usta Treyler San. ve Tic. Ltd. Şti’yi kurmuştur. Üretime İstanbul Anadolu Yakası Org. San. Bölgesinde başlayan firmamız 2017 Kasım ayından itibaren Hendek Sakarya 2.OSB’de 5200 m2 kapalı toplam 20000 m2 olan tesisinde üretime devam etmektedir.

Konteyner taşıma sektöründe uzmanlaşma hedefiyle çalışan firmamız, ürettiği teleskobik konteyner taşıyıcı, damperli konteyner taşıyıcı, tank konteyner taşıyıcı ve liman içi yarı-römorklarda tercih edilen marka oldu. Bunun yanında müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre özel projeler üreterek çözüm ortağı kimliğiyle yanlarında yer almaktayız.

2012 yılından itibaren yurtdışı pazarlarına açılma hedefiyle çalışmalarını yoğunlaştıran firmamız, yurtdışı fuar katılımları ve ziyaretlerle bayi anlaşmalarıyla hedefine ulaşmaya devam etmektedir.

seyit usta

vizyonumuz
&
misyonumuz

Misyonumuz

Çalışanlarından , tedarikçilerinden ve müşterilerinden aldığı güç ve her daim yenilikçi ürünleri ile sektöründe hizmet ve ürün kalitesinin öncü temsilcisi olarak sektörün ihtiyaçlarını karşılayan müşteri odaklı üretici firma olmak.

Vizyonumuz

Varolduğu pazarlarda tercih edilen yarı-römork markası olmak.

Değerlerimiz

Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurar, müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışırız.

Vizyonumuza ulaşabilmek için çalışanlarımızla birlikte etkili ve verimli çalışırız.

Sektörümüzde rekabet ederken yaratıcı fikir, ürün ve hizmet sunuyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitemizin sürdürülebilir olması konusunda kararlıyız.